top of page
  • Writer's pictureLeszek Mańkowski

Jesteśmy z Wami od roku...


www.rslap.org


Minął właśnie rok, kiedy podjąłem decyzję o utworzeniu nowej strony internetowej Rady Seniorów Lotnictwa, opartej na platformie komercyjnej wix.com. Po roku działalności okazało się, że decyzja była nader słuszna.

Strona jest przyjazna w obsłudze i czytelna. W odróżnieniu od darmowej "republiki" jest estetyczna i szybko działa, a koszty nie są wygórowane.

W czasie tego roku zamieściłem na stronie 98 unikalnych wpisów. Ważnych i mniej ważnych, ale zawsze świeżych :) Bo stoję na stanowisku, że jeśli publikuję newsa, to musi być świeży, a nie odgrzewany jak kotlet :)

Wśród informacji były zapowiedzi wydarzeń, ale też i dużo relacji z tych, które się odbyły. Nasza platforma umożliwia zamieszczanie dużej ilości zdjęć i to jest też bardzo duża zaleta.

Część z tych relacji lub anonsów przesyłali mi moi koledzy - seniorzy z Częstochowy, Inowrocławia, Jeleniej Góry, Krosna, Lublina, Łodzi czy Świdnika. Pragnę Wam za to podziękować.

Marzeniem moim jest, by z każdego Klubu pojawiały się niusy o sprawach, którymi chcecie się podzielić z koleżankami i kolegami z całej Polski. Tak więc proszę - piszcie i przysyłajcie teksty oraz zdjęcia. Teksty najlepiej w wordzie a zdjęcia w JPG. Wasze tekst podniosą atrakcyjność naszej, senioralnej strony.

W 2019 roku życzę Wam - koleżanki i koledzy seniorzy - dużo zdrowia, bo od niego głównie zależy Wasza aktywność! :)

No i oczywiście - czekam na teksty do zamieszczania...

Leszek Mańkowski

Prezes RSL AP

38 views0 comments

Comments


bottom of page